22 i 23 kwietnia uczniowie klas 4-7 uczestniczyli w wycieczce edukacyjno- krajoznawczej ,, Doliną Popradu”. Na początku odwiedziliśmy Stary Sącz, gdzie spacerowaliśmy po Miejskiej Górze i podziwialiśmy piękne widoki z ,,Leśnego Molo”. Odwiedziliśmy także Ołtarz Papieski, miejsce upamiętniające wizytę św. Jana Pawła II. Następnie udaliśmy się do Woli Kroguleckiej, gdzie weszliśmy na punkt widokowy ,,Ślimak”. Kolejnym punktem programu była Muszyna, w której zwiedziliśmy zamek oraz ogrody sensoryczne. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Barcicach, gdzie mieliśmy okazję skosztować miodu.
Wycieczka była nie tylko okazją do poznania nowych miejsc, ale również do integracji uczniów oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.








































