W dniach 28 marca- 25 kwietnia nasza szkoła włączyła się w akcję Marszałka Województwa Małopolskiego „Posprzątaj z nami Małopolskę”, która zwraca uwagę na fakt, iż nasz region, znany z pięknych krajobrazów i bogatej kultury, zasługuje na to, aby być czystym i zadbanym. W ramach tej akcji, uczniowie sprzątali bliższe i dalsze tereny wokół naszej szkoły. Wspólnie przyczyniliśmy się i sprawiamy, że najbliższe otoczenie staje się piękniejszym i przyjemniejszym miejscem do życia.




































