15 maja br., z okazji Święta Patrona szkoły – Jana Pawła II, uczniowie i nauczyciele uczestniczyli we Mszy Świętej. Następnie odbyła się akademia przygotowana przez klasę IV, która przybliżyła życie i nauczanie naszego Patrona, po której zebrani mieli okazję do zaśpiewania pieśni i piosenek związanych z życiem naszego Papieża.
Uczniowie wzięli również udział w zajęciach warsztatowych, a na zakończenie wszyscy mogli skosztować tradycyjnych kremówek. Był to wyjątkowy dzień pełen refleksji i wspólnego świętowania.






































