W dniach 23-24 marca 2023 r. w naszej szkole odbył się szkolny kiermasz wielkanocny. Za jego przeprowadzenie odpowiedzialne było Szkolne Koło Wolontariatu. Nasz kiermasz pełen był pięknych stroików, kwiatów z bibuły oraz ozdób świątecznych. Za ich przygotowanie i przekazanie bardzo serdecznie dziękujemy. Zysk z tego kiermaszu wynoszący: 2350,00 zł został już przekazany na wsparcie Julii- podopiecznej Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”, która pochodzi z naszego terenu, a zmaga się z guzami mózgu.
Bardzo dziękujemy także wszystkim kupującym, gdyż kwota którą zebraliśmy została przekazana na szczytny cel.






















































