Uczniowie klasy VI w ramach zajęć z edukacji zdrowotnej przygotowali wyjątkowy projekt dla swoich młodszych kolegów i koleżanek z klasy I. Celem przedsięwzięcia było promowanie aktywności fizycznej, zdrowej rywalizacji oraz wspólnej zabawy.
Chłopcy z klasy szóstej opracowali i przeprowadzili szereg ciekawych konkurencji sprawnościowo-sportowych, dostosowanych do możliwości najmłodszych uczniów. Pierwszoklasiści z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowanych zadaniach, wykazując się energią, współpracą i sportowym duchem.
Wszystkie drużyny dzielnie walczyły o zwycięstwo, jednak po podliczeniu punktów okazało się, że zmagania zakończyły się remisem – każda drużyna zdobyła taką samą liczbę punktów. Dzięki temu wszyscy uczestnicy mogli poczuć się zwycięzcami. Serdecznie dziękujemy uczniom klasy VI za zaangażowanie, pomysłowość i wzorowe przygotowanie projektu, a uczniom klasy I za aktywny udział i wspaniałą atmosferę podczas wspólnej zabawy.


























