Uczniowie klasy 7 – Anna Leśniak i Joanna Zabiegałowska oraz uczniowie klasy 8 – Filip Jarosz i Jakub Pazdur reprezentowali szkołę w VI Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego, który odbył się 20 VI 2026r. w Dobrej. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania kulturą i geografią miast w krajach niemieckojęzycznych. Uczniowie przygotowali prezentację multimedialną na temat jednego wybranego miasta, położonego w krajach niemieckojęzycznych. Filip Jarosz i Jakub Pazdur zdobyli wyróżnienie. Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów!
















